Suplování

Suplování:   Čtvrtek 14.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 13.6.2018 (9:56)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

III

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

3

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

VII

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílek David

Ho

..

..

-

-

-

-

..

-

Brabencová Martina

..

..

Šr

Šr

-

-

-

-

-

Čapek Miloš

-

-

-

..

Ře

-

-

-

..

Čapková Zuzana

     

-

-

-

-

-

-

Hlásná Danuša

..

..

-

-

-

-

..

-

-

Králová Hana

Vf

Cf

-

Ps

..

-

-

..

..

Lukjanova Svetlana

-

-

-

-

-

..

..

-

-

Malá Jana

..

-

Ob

Če

..

..

-

..

..

Miškovský Pavel

..

Cy

..

-

-

-

..

-

-

Musilová Šárka

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Švancar Petr

..

..

Šr

Šr

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

1.hod

přesun <<

ZSV

2

(1A)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZSV

2

 

na 1.hod

Coufalová Ivona

2.hod

spojeno (Kr)

ANJ

II (AjKr)

(2B)

 
 

3.hod

odpadá

NKAJ

VII (nKAJ)+

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

NKAJ

VII (nKAJ)+

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

ANJ

III (AjCf)

 

Exkurze

Cypriánová Marcela

2.hod

supl. (Mš)

CHE

2

(3C)

 

Čada Václav

3.hod

odpadá

DEJ

V

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

DEJ

V

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

DEJ

VII

 

Exkurze

Čeledová Iva

4.hod

supl. (Mj)

CJL

II

(1B)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

VII

 

Exkurze

Hošek Daniel

1.hod

supl. (Bíl)

MAT

II

(2A)

 
 

2.hod

odpadá

ICTv

VII (bICT)+

 

Exkurze

Kynčlová Danuše

4.hod

odpadá

NEJ

III (NjKá)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

NEJ

V (NjKá)

 

Exkurze

Obermajerová Anita

3.hod

supl. (Mj)

ANJ

II

(2A)

 
 

4.hod

odpadá

KAJ

VII (AjFj)

 

Exkurze

Pergeltová Drahomíra

4.hod

odpadá

FRJ

III (FjPg)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

CJL

3

 

Exkurze

Prausová Jana

4.hod

spojeno (Kr)

CJL

I (AjKr)

(2B)

 

Řehoutová Dana

4.hod

odpadá

NEJ

III (NjŘe)

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Ča)

CJL

VI

(3A)

 

Sprengerová Jana

5.hod

odpadá

DEJ

3

 

Exkurze

Svojitková Oldřiška

6.hod

odpadá

NEJ

VII (NjSv)

 

Exkurze

Šrámková Monika

3.hod

supl. (Bá)

FYZ

1 (Dív)

(FYZ)

 
 

3.hod

spojeno (Šc)

FYZ

1 (Chl)

(FYZ)

 
 

4.hod

supl. (Šc)

MAT

1 (Chl)

(2C)

 
 

4.hod

spojeno (Bá)

MAT

1 (Dív)

(2C)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

III (AjVf)

 

Exkurze

Valentová Dana

1.hod

spojeno (Kr)

ANJ

VI (NjKá)

(3A)

 
 

8.hod

odpadá

KAJ

3 (AjVf)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

KAJ

3 (AjVf)

 

Exkurze

Veverka Jan

8.hod

odpadá

ZMP

V

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

ZMP

V

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

CJL

AjKr

(2B)

spojí

Prausová Jana

(Kr)

 

6.hod

HUV

   

odpadá

 

(Mj)

II

1.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Hošek Daniel

(Bíl)

 

2.hod

ANJ

AjKr

(2B)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

 

3.hod

ANJ

 

(2A)

supluje

Obermajerová Anita

(Mj)

 

4.hod

CJL

 

(1B)

supluje

Čeledová Iva

(Mj)

 

8.hod

FYZ

AjCf

 

odpadá

 

(Bíl)

IV

1.hod

HUV

   

odpadá

 

(Mj)

 

7.hod

FRJ

FjLu

 

odpadá

 

(Lu)

 

9.hod

FYZ

AjFj

 

odpadá

 

(Ča)

1

3.hod

FYZ

Dív

(FYZ)

supluje

Šrámková Monika

(Bá)

 

3.hod

FYZ

Chl

(FYZ)

spojí

Šrámková Monika

(Šc)

 

4.hod

MAT

Chl

(2C)

supluje

Šrámková Monika

(Šc)

 

4.hod

MAT

Dív

(2C)

spojí

Šrámková Monika

(Bá)

2

1.hod

ZSV

 

(1A)

přesun <<

Bendová Jarmila

z 8.hod

 

2.hod

CHE

 

(3C)

supluje

Cypriánová Marcela

(Mš)

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

VI

1.hod

ANJ

NjKá

(3A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

5.hod

CJL

 

(3A)

supluje

Řehoutová Dana

(Ča)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(Mš)

 

8.hod

HUV

HvMj

 

odpadá

 

(Mj)

 

9.hod

HUV

HvMj

 

odpadá

 

(Mj)

kvinta = Rudolfinum Praha - doprovod = Kr + Lu

 

Zpracováno v systému Bakaláři