Suplování

Z M Ě N A supl.

Suplování:   Středa 18.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 17.9.2019 (18:44)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hlásná Danuša

 

-

Bíl

Mich

Mich

-

Sp

-

-

 

Pergeltová Drahomíra

-

-

Ře

Ře

-

Kub

..

-

-

Valentová Dana

..

-

Cf

Fj

Cf

-

Kr

..

..

 

Václavíková Zuzana

-

Bíl

-

-

Čp

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bílek David

2.hod

supl. (Vk)

CHE

III

(CHE)

 
 

3.hod

supl. (Hl)

CHE

3

(CHE)

 

Coufalová Ivona

3.hod

spojeno (Val)

ANJ

II (AjVa)

(3B)

 
 

5.hod

spojeno (Val)

ANJ

I (AjVa)

(1A)

 

Čapková Erika

5.hod

supl. (Pg)

CJL

III

(2B)

 

Čapková Zuzana

5.hod

supl. (Vk)

MAT

VI

(2A)

 

Fejtová Blanka

4.hod

spojeno (Val)

ANJ

VI (AjVa)

(3B)

 

Králová Hana

7.hod

spojeno (Val)

ANJ

III (AjVa)

(1C)

 

Kynčlová Danuše

8.hod

navíc

NEJ

VIII (Nej)

(3A)

 

Řehoutová Dana

3.hod

spojeno (Pg)

FRJ

V (Frj)

(2B)

 
 

4.hod

spojeno (Pg)

FRJ

III (Frj)

(1A)

 

Sprengerová Jana

7.hod

supl. (Hl)

ZSV

1

(2A)

 

Michalcová Ivana

4.hod

supl. (Hl)

SCH

3 (bSCH)+

(ZEL)

zadána práce, info Hl

 

5.hod

supl. (Hl)

SCH

3 (bSCH)+

(ZEL)

zadána práce, info Hl

Kubalíková Marie

7.hod

supl. (Pg)

CJL

3

(3C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

ANJ

AjVa

(1A)

spojí

Coufalová Ivona

(Val)

II

3.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Coufalová Ivona

(Val)

III

2.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Bílek David

(Vk)

 

4.hod

FRJ

Frj

(1A)

spojí

Řehoutová Dana

(Pg)

 

5.hod

CJL

 

(2B)

supluje

Čapková Erika

(Pg)

 

7.hod

ANJ

AjVa

(1C)

spojí

Králová Hana

(Val)

 

8.hod

CJL

   

odpadá

 

(Pg)

1

7.hod

ZSV

 

(2A)

supluje

Sprengerová Jana

(Hl)

V

1.hod

ANJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

3.hod

FRJ

Frj

(2B)

spojí

Řehoutová Dana

(Pg)

VI

4.hod

ANJ

AjVa

(3B)

spojí

Fejtová Blanka

(Val)

 

5.hod

MAT

 

(2A)

supluje

Čapková Zuzana

(Vk)

 

8.hod

CHE

AjVa

 

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

CHE

AjVa

 

odpadá

 

(Vk)

3

3.hod

CHE

 

(CHE)

supluje

Bílek David

(Hl)

 

4.hod

SCH

bSCH

(ZEL)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Hl

 

5.hod

SCH

bSCH

(ZEL)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Hl

 

7.hod

CJL

 

(3C)

supluje

Kubalíková Marie

(Pg)

VII

4.hod

SCH

bSCH

(ZEL)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Hl

 

5.hod

SCH

bSCH

(ZEL)

supluje

Michalcová Ivana

zadána práce, info Hl

 

8.hod

KAJ

KAjV

 

odpadá

 

(Val)

 

9.hod

KAJ

KAjV

 

odpadá

 

(Val)

VIII

8.hod

NEJ

Nej

(3A)

navíc

Kynčlová Danuše

 

3. ročník - ČJL = film, info = Pg, vyučuje Kb

 

Zpracováno v systému Bakaláři