Suplování

Suplování:   Středa 20.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (23:42)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IV

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

V

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Cypriánová Marcela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Králová Hana

-

-

Vf

Cf

-

-

     

Musilová Šárka

..

..

-

-

-

-

-

-

Sp

Prausová Jana

-

-

..

-

-

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

5.hod

odpadá

RUJ

IV (RjBe)

 

Exkurze

Brabencová Martina

7.hod

odpadá

TEV

IV (Dív)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

TEV

IV (Dív)

 

Exkurze

Coufalová Ivona

4.hod

změna

ANJ

I (AjCf)

(ČERV)

 
 

4.hod

spojeno (Kr)

ANJ

I (AjKr)

(ČERV)

 

Čapek Miloš

2.hod

odpadá

FYZ

IV

 

Exkurze

Čapková Zuzana

7.hod

odpadá

MAT

V

 

Projekt

Fejtová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

IV (AjFj)

 

Exkurze

Hlásná Danuša

5.hod

odpadá

CHE

V

 

Projekt

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICT

IV (AjVf)

 

Exkurze

Hutňanová Zuzana

1.hod

odpadá

VYV

V (VYV)

 

Projekt

 

2.hod

přesun <<

VYV

III

(VYV)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

VYV

III

 

na 2.hod

 

6.hod

přesun <<

VYV

I

(VYV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

VYV

I

 

na 6.hod

Lukjanova Svetlana

5.hod

odpadá

FRJ

IV (FjLu)

 

Exkurze

Malá Jana

1.hod

odpadá

HUV

V (HUV)

 

Projekt

 

2.hod

odpadá

HUV

V (HUV)

 

Projekt

 

7.hod

přesun <<

HUV

2 (HvMj)

(AULA)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

HUV

2 (HvMj)

 

na 7.hod

Miškovský Pavel

2.hod

přesun <<

MAT

2

(1A)

z 7.hod

 

3.hod

přesun <<

MAT

III

(1B)

z 2.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

2

 

na 2.hod

Sprengerová Jana

9.hod

supl. (Mu)

DEJ

3

(CIMR)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

odpadá

NEJ

IV (NjSv)

 

Exkurze

Švancar Petr

7.hod

odpadá

TEV

IV (Chl)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

TEV

IV (Chl)

 

Exkurze

Tománková Jana

4.hod

odpadá

ICT

IV (AjFj)

 

Exkurze

Valentová Dana

3.hod

spojeno (Kr)

ANJ

3 (AjKr)

(2A)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

IV (AjVf)

 

Exkurze

Veverka Jan

4.hod

odpadá

ZMP

V

 

Projekt

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

ANJ

AjCf

(ČERV)

změna

Coufalová Ivona

 
 

4.hod

ANJ

AjKr

(ČERV)

spojí

Coufalová Ivona

(Kr)

 

6.hod

VYV

 

(VYV)

přesun <<

Hutňanová Zuzana

z 8.hod

 

8.hod

VYV

   

přesun >>

 

na 6.hod

III

2.hod

VYV

 

(VYV)

přesun <<

Hutňanová Zuzana

z 3.hod

 

3.hod

MAT

 

(1B)

přesun <<

Miškovský Pavel

z 2.hod

2

2.hod

MAT

 

(1A)

přesun <<

Miškovský Pavel

z 7.hod

 

7.hod

HUV

HvMj

(AULA)

přesun <<

Malá Jana

z 9.hod

 

7.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

HUV

HvMj

 

přesun >>

 

na 7.hod

3

3.hod

ANJ

AjKr

(2A)

spojí

Valentová Dana

(Kr)

 

9.hod

DEJ

 

(CIMR)

supluje

Sprengerová Jana

(Mu)

kvinta - spolupráce na projektu POLICIÁDA
- od 7,30 - hřiště MFK Dobříš
- dohled = Kr

 

Zpracováno v systému Bakaláři